parça eşya taşıma - kartal evden eve nakliyat - mersin escort bayan EVDEN EVE TAŞIMACILIK DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Özel Depolarda Eşya Depolama Hizmeti

esya-depolamaEşyalarınızı bir süreliğine güvenli bir yerde depolamak istiyorsanız, Gaziantep Evden Eve Nakliyat bu hizmeti güvenilir yöntemlerle size sunmaktadır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayacağınız korunaklı depolarda, eşyalarınızı başlarına herhangi bir zarar gelme riski olmaksızın saklayabilmektesiniz.

Ev eşyaları ve ofis eşyaları gibi birçok malzemenizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz Gaziantep Evden Eve Nakliyat, eşyaların miktarına göre fiyatlandırma yapmakta ve sigortalama hizmeti ile de güven kazanmaktadır.

Fazla olan ya da şimdilik kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınız bulunduğunuz konumda alanınızı daraltıyorsa, depolama hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Profesyonel depolama hizmeti konusunda kaliteli çözüm önerileri sunan Gaziantep Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektörüne 1217 senesini vermesi nedeniyle de sık sık tercih edilmektedir. Deneyim ve tecrübeleri sayesinde müşterisinin her türlü ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren firma akıllı oda depolarıyla da beğeni kazanmaktadır.

Depolama çalışmaları sırasında gerekli tüm özen ve hassasiyeti gösteren firma, büyük bir titizlikle eşyalarınızı muhafaza etmekte ve müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Eşya Depolama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Eşya Depolama işlemlerinden önce ekspertiz eşyaları inceleyerek detaylı bir plan çıkarmaktadır. Daha sonra eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Bu eşyaların herhangi bir olumsuz durumda zarar görmesine engel olacaktır. Eşyalar daha sonra hijyenik olan akıllı odalara üzerlerine numara verilerek yerleştirilir. Böylece müşteri eşyaları teslim aldıktan sonra neyi nereye koyacağını kolaylıkla bulabilecektir.

Depoların hijyenik olması da oldukça önemli bir konudur. Müşterinin talebine bağlı olarak belki de aylarca orada tutulacak eşyaların mikrop kapmaması, kirlenmemesi için büyük bir titizlik gösterilmektedir.

Eğer eşyanız hemen bir eve yada ofisine nakil olmayacak sa size eşya depolama hizmeti gerekir. Biz bunun için uygun depo tesis ediyoruz ve eşyalarınız evden eve taşımacılık yapılana kadar istediğiniz süre kadar depomuzda kalıyor. Depomuz özel olarak tasarlanmış ve eşyalara zarar vermeyecek, nem dengesi, temizlik, alan durumuna sahiptir.

 

Back to top