parça eşya taşıma - kartal evden eve nakliyat - mersin escort bayan GAZİANTEP EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Evden eve nakliyat profesyonel firmaların işi olmalıdır. Çünkü artık insanların eşyaları çok değerlidir. Bir 2+1 evin mobilyası yaklaşık olarak 25 bin TL civarı tutmaktadır. Elektronik ve diğer eşyalar da hesaplandığında evin toplam eşya değeri 40 bin TL civarı tutmaktadır. Bu eşyaların evden eve nakliyat taşınmasında titiz davranılması, koruyucu davranılması önemlidir.

Ev eşyası taşıma konusunda yürüttüğü çalışmalarla kurulduğu günden bu zamana müşterisinin beğenisini kazanan Evden Eve Nakliyat, sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde yenilikleri ve teknoloji takip eden firma, uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet sağlamakta, bu hizmetini de sigortalama işlemleri yaparak taçlandırmaktadır. Müşterinin olası bir zarar durumunda tüm haklarını koruyan sigortalı taşımacılık, insanlara da güven sağlamaktadır.

Ev Taşıma Hizmetiyle 12 Yıldır Yanınızda

evden-eve-nakliyatKurulduğu 2000 yılından bu zamana kadar kazandığı deneyim ve tecrübelerle kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan firma, gerekli planlamaları da önceden yaparak taşınma işlemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat sırasında teknik detaylara oldukça önem veren firma; planlama, sigortalama, marangoz hizmetleri ve ambalajlama konusunda da yenilikçi yöntemleri izlemektedir.

Müşterilerine 7 gün 24 saat evden eve nakliyat hizmeti sunan Araz Evden Eve Nakliyat, kaliteli araç filosu sayesinde taşıma süresince eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşlemektedir

Evden eve nakliyat süreci, öncelikle ekspertizin müşteriyi ziyaret etmesi ile başlamaktadır. Bu ziyaret sonrasında hem fiyat çıkarılır hem planlama yapılır, hem de taşınma zamanı belirlenir. Ekspertizin analizine göre kullanılacak araçlar ve iş gücü belirlenir ve taşınma işlemleri bu plana sadık kalınarak hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilir.

Taşınma günü geldiği zaman ise eşyalar kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenir. Paketlenme işlemi nakliyat hizmetlerinde en önemli adımdır. Bu adım başarıyla atlatıldığı takdirde eşyaların zarar görme riski de neredeyse sıfıra indirilmektedir. Eşyalar hazırlandıktan sonra araçlara yüklenerek, nakliye edilmesi gereken konuma getirilir. Burada eşyalar araçtan indirilir ve yeni eve bırakılır. Eğer sökülmüş eşyalar ya da mobilyalar varsa bunlar paketlerden çıkarılarak alanında uzman marangozlar tarafından tekrar monte edilir.

Evden Eve Nakliyat tüm Türkiye’ye hizmet vermeye başlamış kaliteli bir nakliyat firması olmasından ötürü sık sık tercih edilmektedir. Sizler de kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizim ile iletişime geçmelisiniz.

 

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Back to top