parça eşya taşıma - kartal evden eve nakliyat - mersin escort bayan Gaziantep evden eve taşımacılık yorumlar

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Latest Industry News

Gaziantep evden eve taşımacılık yorumlar

Gaziantep evden eve taşımacılık yorumları

Cem Hançerli;

Tutunculer evden eve nakliyat evimi Gaziantep’ten Istanbul’a getirdi. Ozel esyalarim harici tum esyalari kendileri toparladilar, ambalajladilar , tasindigimiz evimizde istedigimiz yerlere yerlestirdiler, sıkıntısız bir taşınma oldu. Tasinmak sancili bir surec ozellikle bir sehirden digerine tasinmak ise basli basina stres kaynagi ama gercekten problemsiz bir sekilde tasinma isini hallettikleri icin benden 5 yıldızı hakettiler.

Aydın Ahmet Çelik

Bu Gaziantep evden eve taşımacılık firması söz verdikleri zamanda işe başlamaları, eşyalarımızın söküm, ambalajlama, taşıma, yeni evde montajları sorunsuzdu. Taşımanın ertesi günü memnun kaldınız mı diye aramaları yani müşterinin memnuniyetine önem vermeleri…İşini ciddiyetle yapan, işine önem veren bir nakliyat firması. Teşekkür ederim.

Muhammed Büyük

Şehirlerarası evden eve Evimi kayseriden gaziantep’e taşıdılar. Çok şükür hiçbir hasar olmadı. Personel ilgili. Hiç düşünmeden çalışabileceğiniz bir firma.

Ömer Şanlı

Temmuz ayı içerisinde evimizi Gaziantep ten Diyarbakır a taşıdılar. Taşımayla ilgili bir sorun yaşamadık. Teşekkür ederiz

Ahmet Fırat

Yaklaşık 6 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tütüncüler Gaziantep Evden Eve Taşımacılık‘la görüşüp, anlaştım. Hiç bir sorun olmadan eşyalarımız Gaziantep’ten Mersin’e taşındı.Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Ebru Deniz Öztürk

Evinizin eşyalarını güvenle teslim edeceğiniz kurumsallaşmış evden eve nakliyat bir firmasıdır. Güvenle tercih edebilirsiniz

Muhammed Kayar

Kaliteli ve güvenilir bir evden eve taşımacılık firması. Daha önce 3 kez çalışma fırsatım oldu. Herşey için teşekkür ederim.

 

Back to top