parça eşya taşıma - kartal evden eve nakliyat - mersin escort bayan Gaziantep Sanko üniversitesi öğrencileri staj için yurt dışında

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Latest Industry News

Gaziantep Sanko üniversitesi öğrencileri staj için yurt dışında

Öğrenciler bilime katkı sağlamaya hazırlanıyor
Gaziantep SANKO Üniversitesinin 20 öğrencisi2017-2018 eğitim öğretim yılındaAvrupa Birliği Programı olan Erasmus+ kapsamında Almanya, İrlanda, Malta, Polonya, İtalya, İngiltere, Hırvatistan, Litvanya ve Portekiz’de staj yaptı.

Gaziantep sanko üniversitesi

Gaziantep sanko üniversitesi

Bu programdan ayrı olarak Tıp Fakültesi’nden 3 öğrenci ise Alman Robotik Cerrahi Derneği ve Türk Alman Jinekoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Kubilay Ertan ile beraber Kadın Hastalıkları ve Doğum stajlarını yapmak üzere Almanya’da Leverkusen Kliniği, Köln Üniversitesi Eğitimve Araştırma Merkezi’ne gitti. Prof. Dr. Kubilay Ertan, Mayıs 2017’de SANKO Üniversitesi’nin insana hizmet ve sosyal sorumluluk ilkelerini gözeterek uyguladığı programlardan biri olan Gaziantep SANKO Üniversitesi Onur Konuğu (SANKONUK) Programı kapsamında konuk olarak Gaziantep’e gelmişti.

Prof. Ertan, İngiltere Imperial College ve Karayip Amerikan Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Naim Kadıoğluile birlikte “Kadınlarda Kanser Tarama Testleri ve Robotik Cerrahi” konusunda akademisyenler, sağlık mensupları, öğrenciler ve bölge halkına konferans vermişti. Prof. Dr. Kubilay Ertan’ın görev yaptığı referans hastanede İtalya, Macaristan, İspanya, Almanyagibi farklı ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte biray çalışan SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri obstetrik, perinatoloji, meme klinikleri ve ameliyathanede bir asistan gibi çalışma, küçük cerrahi girişimleri tek başına uygulama şansı da yakaladılar.

Gittikleri ülkelerden daha sosyal, hedefe odaklı, yaptıkları iş konusunda daha fazla bilgiye sahip, öz güvenleri daha artmış bireyler olarak dönen Gaziantep SANKO Üniversitesi öğrencilerden gelen güzel ve umut veren geri bildirimlerin heyecanıyla bu yıl daha çok öğrencisini uluslararası etkinliklere yönlendirmeyi planlamaktadır.

Şehiriçi veya Şehirlerarası Gaziantep evden eve taşımacılık için sağlıklı, kaliteli hizmet isteyenlerin başvuracağı firma.

Kaynak: mygaziantep haber sitesi

Back to top